Представљена књига ђакона Александра Цигановића, „Молитвени живот једног православног хришћанина“

У храму Светог првомученика и aрхиђакона Стефана у Сремској Митровици, у понедељак, 11. септембра 2023. године, уприличена је промоција књиге ђакона Александра Цигановића, „Молитвени живот једног православног хришћанина“. Том приликом, о издању су говорили протонамесник Андрија Авакумовић, домаћин и старешина „Мале цркве“ поред Саве и протојереј–ставрофор Душан Петровић, некадашњи ректор Богословије Светог Арсенија, а прочитани су и део рецензије архимандрита др Клеопе Стефановића, настојатеља Световаведењског манастира у Сремским Карловцима и утисци јереја Бојана Крстановића из Епархије зворничко-тузланске. У уметничком делу програма присутнима су се представили Етно група „Српски дом“ и солисткиња Јована Брзак.