ПРАЗНИК СВЕТОГ ВАРНАВЕ ХВОСТАНСКОГ У РУМИ

У недељу, 12. новембра, у храму Вазнесења Господњег у Руми служена је Света Литургија којом је началствовао протојереј Драган Арсеновић, уз молитвено присуство јереја Ђорђа Санчанина. Након Литургије и беседе протојереја Драгана којом је подсетио сабране на значај вере и љубави према свом роду, верном народу се обратио и отац Ђорђе позвавши их да се окупе у парохијској сали, где је одражана промоција здравих производа младог брачног пара Николе и Ане Тасић, парохијана овог светог храма.

Након уводног излагања породице Тасић о рађању идеје за покретање SweetFit линије здравих намирница, као и о искушењима и тешкоћама са којима се човек сусреће када тражи начин да представи свој труд на корист свима, отац Ђорђе је подржао рад младих људи и позвао све да се, са вером у Бога, не плаше изазова и смело корачају ка својим циљевима.